T O U G H • T I M E S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

... Monroe - father and hunter of the year


Vadász

Cameron Monroe
Chatkép :
... Monroe - father and hunter of the year Adam3_zps35c349fa
Szerepkör :
kívülálló
Play by :
Dylan O’Brien
Pontjaim :
3
Hozzászólásaim száma :
8
Előtörténet :
Fake it till you make it
Keresem :
Father of the Year

the one who makes my life harder
Tartózkodási hely :
Brooklyn
Faj :
Vadász


Cameron Monroe
Elküldésének ideje Vas. Május 16, 2021 3:12 pm
Ugrás egy másik oldalra
...Monroe
apa és klánvezér

vadász
szabad

play by
Tyler  Hoechlin

születési idő
1977 -

születési hely
?

hirdető
Cameron és Cody Monroe

hűségem
kívülálló (Monroe klán)


határozott szigorú türelmes
Édesanyánk halála után engem és az öcsémet egyedül neveltél fel. Nehéz feladat lehetett, ebben egészen biztos vagyok és végtére is jól  csináltad, hiszen felnőttünk mind a ketten. Jó apa vagy, tulajdonképpen, a magad szigorú, félelmet nem ismerő módján.
Pedig valószínűleg nem éppen az a fiú vagyok, akit elképzeltél magadnak. Messze nem vagyok se olyan erős, se olyan határozott, mint te, annyira eltökélt, különösen ami a családi vállalkozásunkat illeti, pedig pláne nem. Kétséget se hagytál azonban afelől, hogy vadásznak akarsz engem is, így összeszorított fogakkal, megerőszakolva saját vágyaimat és elképzeléseimet igyekeztem megadni neked, amire vágytál.
Csodával határos módon sikerült is túlélnem a képzéseket és átmenni a vizsgán, de ettől még jó nem lettem abban, amit csinálok, sőt. Ha nem muszáj, nem is veszek részt a vadászatokon, ha pedig igen, leghátul kullogok, képeket vágok, beszélek és az is előfordult már nem egyszer, hogy el is keveredtem a többiektől teljesen.
Fogalmam sincs, mit gondolsz erről az egészről vagy úgy összességében rólam, mert sose mondasz semmit ilyenkor se, de ne hidd, hogy nem látom a csalódottságot megcsillanni a szemedben, ami szinte megöl minden egyes alkalommal. De mit tehetnék? Ez a legtöbb, amire képes vagyok egy olyan szituációban, amit a hátam közepére se kívánok.
Egyszer próbáltam már beszélni arról neked, milyen negatív érzéseket táplálok a vadászat iránt, hogy véleményem szerint nem minden természetfeletti rossz, de egyetlen pillantással elhallgattattál és azóta nem is merem felhozni a témát. Pedig talán itt lenne az ideje, hogy megtegyem újra, mielőtt végleg tönkretesz engem és a kapcsolatunkat is a némaság.

// A fent leírtakon kívül minden más szabadon alakítható, részemről a pb is javaslat, ha csak ezen múlna, nyugodtan megváltoztathatod, de azért egyeztessünk.  

Siess, nagyon várlak *-*//

Kapcsolati  háló
barát vagy ellenség?

Cameron • fiúgyermek
részletek fentebb

Cody • fiúgyermek
Mindig ő volt a tehetségesebb, a lelkesebb, aki valóban vadásznak született és akire egyértelműen rendkívül büszke vagy.

//A további részleteket majd a userrel egyeztetitek. :3//
Vissza az elejére Go down
 
... Monroe - father and hunter of the year
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cameron Monroe
» Cody Monroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
T O U G H • T I M E S :: Keresett karakterek :: Aktuális keresések-
Ugrás: