T O U G H • T I M E S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adrian Russo


Vérfarkas

Bianca Bartolotti
Chatkép :
Adrian Russo Tumblr_nox0j3L1Yi1u945yjo1_250
Szerepkör :
nyomozó
Play by :
Alicia Vikander
Pontjaim :
1
Hozzászólásaim száma :
13
Előtörténet :
God gives us only what we can handle.
Apparently God thinks i'm a badass.

Multi karaktereim :
Viviana
Mágiám :
smoke and charm
Keresem :
Adrian Russo 64gU

Love and Hate.
Same passion.
Same impulse.


Adrian Russo GaseousRashIntermediateegret-size_restricted

Tartózkodási hely :
New York
Faj :
wolf


Bianca Bartolotti
Elküldésének ideje Vas. Jún. 20, 2021 4:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk,  elfogadva!
üdvözlünk a tough times frpg oldalán

Kedves Adrian!

Most már értem, miféle szempárra figyelt fel Imogen, ami miatt olyan kellemes élmény volt számára az az edzőterem. hihi De psszt! Te nem tudsz erről semmit! Very Happy

Őrület, hogy bizonyos események milyen nagy befolyással tudnak lenni az ember személyiségére, hiszen te is, szöges ellentéte lettél annak a személynek, aki régen volt és, aki most vagy. Mondjuk a pillanat, amikor az ember testvére majdnem meghal miatta, az elég nagy mérföldkő tud lenni. Nem mindig ugyanaz azonban a következmény, így aztán a szerencsétlenségnek legalább lett jó vonzata is azáltal, hogy felismerted, mennyire nem voltál jó ember és változtattál ezen. Önzetlennek és kedvesnek lenni nem kerül semmibe, mégis ritkán osztogatja mindenki, de te ezek szerint felismerted, hogy a világ szebb hely lehet így és a lelkünknek is könnyebb, ha nem köpköd ránk senki a hátunk mögül. Smile
Kíváncsi leszek, hogy az ellentétes mágiátokkal mihez fogtok kezdeni Imogennel vagy, hogy egyáltalán tovább fejlődik-e ez a valami köztetek - úgy sejtem, hogy igen Razz -, mint ahogy az egymással hideg háborús viszonyokat ápoló családokkal sem tudom, hogy mi lesz, így aztán nem is váratlak már tovább. Imogen is vár már gondolom! Razz

Futás edzősködni, női szemeket gyönyörködtetni és jót tenni a világgal!  :33


Mielőtt még birtokba vennéd a játékteret, mindenképpen vésd be magadat a nyilvántartóinkba, különös tekintettel az avatar- és névfoglalóra, nehogy más is le akarjon csapni a csinos pofidra és a szép nevedre. Esetleg szoros kapcsolatban állsz valamelyik alvilági családdal vagy tőlük függetlenül jelentős helyet foglalsz el a világunkban? Tudasd velünk a szerepkör-foglalóban. Emellett kérlek jelezd @Cesare D'Ambrosio-nak, ki a főkaraktered/multid az oldalon - ne félj, nem annyira félelmetes alak, mint elsőre látszik és egészen biztos lehetsz benne, megőrzi a titkaidat, ha nem szeretnéd, hogy mások is megismerjék a kilétedet! cool
Ha pedig ezeken a lépéseken túl vagy, less be a játékpartner-keresőbe, ha a szokásos módon szeretnél kapcsolatokat építeni, esetleg ragassz ki egy cetlit, ha konkrét plotra vágynál. Van esetleg valaki fontos az életedben, akiről jobb lenne, ha mindenki tudna, de nincs aktívan jelen? Tudasd velünk, hogy létezik ilyen NJK karakter, hátha ez lesz a kapocs valaki mással. És ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehetne, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!
Vissza az elejére Go down
Áldott

Adrian Russo
Chatkép :
Adrian Russo Tumblr_pe4c39NDLB1xdt2mio3_250
Szerepkör :
kívülálló
Play by :
Christian Hogue
Pontjaim :
2
Hozzászólásaim száma :
4
Előtörténet :
The light becomes a blessing only in one who gives it to another
Mágiám :
Light
Keresem :
Adrian Russo Ec2dfda63ef2c4a7c80e8ab4097734af
Tartózkodási hely :
NYC
Faj :
áldott


Adrian Russo
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 17, 2021 6:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Adrian Russo
Végrehajtó

áldott
saját

mágiám
Light

Születési idő, hely
1997. 02. 15., Washington DC

play by
Christian Hogue

hirdető
-

hűségem
de Bianchi család

segítőkész meggondolatlan kitartó
A másik lelke mélyére hatoló szürkéskék íriszű szempár, göndör, összevissza álló, gesztenyebarna fürtök, barna szakáll és bajusz, halvány félmosoly. Azt hiszem mondhatjuk, hogy tipikus szépfiú külsővel rendelkezem. Nem tagadom, nem ritka, hogy ki is használom... de miért is ne tenném? Persze nem rontok ajtóstól a házba - legalábbis az esetek többségében nem ez volt a jellemző. Azért ennél még én is több jómodorral rendelkezem. Különben is, nem a külső a lényeg, én pedig igyekszem inkább azt megmutatni, hogy belül milyen vagyok. Emellett pedig igyekszem visszaszorítani a régebbi énemet - az senkinek nem lenne jó, ha ismét előtérbe kerülne.
Néhány évvel ezelőtt majdnem elvesztettem az öcsémet, ami szinte teljesen megváltoztatott. Engem és az életemet egyaránt. Addig egy magamnakvaló, egoista személy voltam - majdhogynem azt is lehetne mondani, hogy egy igazi seggfej voltam. Csakhogy ez már a múlté, legalábbis nagyon remélem. Nagyon keményen dolgozok azért, hogy ez az oldalam a múlt ködébe vesszen, de nem tudok kibújni a bőrömből, és sajnos időről időre néha előtérbe kerül, én pedig igyekszem hamar visszatoloncolni a helyére. Ha ez sikerül, akkor megnyugszom, hiszen nem igazán szeretném újra és újra átélni az emlékeket és az akkori érzéseimet. Azóta szinte teljesen önmagam ellentétévé váltam: mindenkinek segítek, akinek és amiben szüksége van rá. Persze én sem vagyok mindenható, de mindent megteszek, hogy segíthessek másoknak. Mind fizikálisan, mind pedig lelkileg. Aztán van, hogy a kettő összemosódik - mint ahogy nálam is, hiszen a képességem segítségével képes vagyok meggyógyítani akár saját magamat, akár másokat. Illetve ha nagyon koncentrálok, akkor még pajzsot is létre tudok hozni a fényből, habár ezzel nem sokat szoktam kísérletezni. A gyógyítással viszont annál inkább, kiváltképp azóta, hogy az öcsém életét is én mentettem meg.
A veszély és én gyakorlatilag elválaszthatatlanul össze vagyunk nőve egymással. Öcsém megmentése után valahogy nem tudom kikerülni a veszélyes szituációkat - pedig nekem legyen mondva, én bizony igyekszem. Azt hiszem, erre szokás mondani, hogy nem én keresem a bajt, a baj talál meg engem. Viszont ha teljesen mindegy, mit csinálok, így is - úgy is megtalál a baj, akkor az ember könnyen lesz meggondolatlan. Pontosan ez a helyzet velem is. Nem igazán szoktam gondolkozni, hogy mit kéne csinálni egy - egy helyzetben, vagy ha mégis, akkor már későn. Hát, unatkozni nem unatkozok, az egyszer biztos. Sem én, sem a körülöttem lévők. De nekem legyen mondva, ha én valamit a fejembe veszek, akkor addig nem tágítok, amíg véghez nem viszem amit elterveztem. Bármi áron. Nem, a kitartásomra nem érkezett még panasz - feltéve, ha esetlegesen nem nyomulásként definiáljuk a kitartást. Akkor már lehet, de ebben az esetben sem számottevő.
Életem története

Fiatalon az ember szereti megmutatni – lehetőleg minél több embernek – hogy mire is képes. Vagy épp hogy mire nem. Igen, nálam pontosan az utóbbi helyzet áll fenn. Nem voltam ám mindig ilyen – ha az évekkel ezelőtti énemmel találkozott volna valaki, aki most is ismer, akkor nem mondta volna meg mi lesz belőlem. Talán még én magam sem mondtam volna meg.
A családunk már generációkra visszamenőleg is a de Bianchi család hű szolgájának mondhatta magát. Így aztán nekem és az öcsémnek nem is volt kérdés, hogy követjük a családi hagyományt és tesszük amit tennünk kell. Vagyis amit épp ránk bíznak elvégzendő feladatként. Mióta elkezdtünk a családnak dolgozni mindig párban voltam az öcsémmel, legalábbis amennyire emlékszem. "Valakinek figyelnie, vigyáznia kell a fiúra!" - mondták. Hát, nagyon úgy néz ki, én lettem az a valaki. Nem bántam, hiszen mindig jó viszonyban voltunk, de attól még nem igazán volt könnyűnek nevezhető a munka. Mert hol könnyű két tizenévesnek azt figyelni egy edzőteremben, hogy éppen milyen titkos üzletek köttethetnek éppen, és ki milyen csempészárut ad a másiknak? Mert szinte biztos, hogy ilyen is van... mindenhol megtalálják a módját az üzletnek. Aki leleményes, annak nem számít sem a hely, sem az idő. Kezdetben nem akartam részt venni a munkákban, nem igazán fűlt hozzá a fogam. Aztán mikor az öcsémet majdnem elvesztettem, akkor valami megváltozott bennem. Azóta nem vagyok az az ember, mint aki voltam.
Rengeteg munkámba, energiámba került ez a változás, testileg és lelkileg egyaránt. Azt hiszem nem túlzok, ha azt mondom, életem nagy részét az edzés és az edzősködés teszi ki - legalábbis mostmár. Régebben többet törődtem magammal, mint másokkal, aminek persze meg is lett az eredménye. Mára viszont más lettem. Olyannyira, hogy gyakorlatilag száznyolcvan fokos fordulatot vett az életem. Az ezidáig mindenkit lenéző, önimádó pasasból az öccse majdnem elvesztése után egy kedves, segítőkész, jószívű valaki lett. Segítek akinek csak tudok, ahogy csak tudok. Nekem is van lelkem, sőt mi több, használni is szoktam. Bármennyire is úgy tűnhet Mattnek, a kollégámnak, hogy nekem csak a testépítés a fontos az életben, semmi más nem számít. Ha valaki, akkor ő igazán tudhatná, hogy ez egyáltalán nem igaz, hiszen ismer, régebben barátok voltunk. Jó, persze, az is igaz, hogy pontosan emiatt ment tönkre a barátságunk: mindketten mást tartottunk fontosnak. Én elindultam egy úton, ő pedig a másik irányba indulva próbálta megtalálni a helyes utat. Meg persze teszi ezt a mai napig is. Nem mondom, hogy nincs igaza, de akkor is... Azért remélem, idővel észhez tér valamelyikünk, és rájövünk, hogy összefogással többre megyünk. Mindketten ugyanazért dolgozunk, akkor miért is vagyunk rosszban tulajdonképpen? Semmi értelme.
A Matt és köztem fennálló feszültséget a főnökünk, Philip igyekszik eloszlatni. Nem tudom, hogy tudatosan csinálja – e, hogy még véletlenül se legyen perlekedés az alkalmazottai között, vagy egyszerűen csak megérzés szintjén működik, de valahogy egyfajta villámhárítóként működik. Néha igazán eldönthetné, hogy mégis melyikünknek van igaza. Vagy ha egyikünknek sem, hát azt is megmondhatja, de nem, ő csak… egyikünk mellé sem áll, és kész. Hát, ő tudja. Jó főnök, törődik az alkalmazottaival, a vendégekkel, de néha nem igazán tudom hová tenni a viselkedését. Mint ahogy a tegnapit sem. Épp az egyik edzésemhez készülök elő, amikor Philip hozzám sétál, és aggodalmas arccal megkérdezi, hogy én is láttam -e valamit. Értetlenkedő arckifejezéssel nézek rá, mert tényleg nem tudom hová tenni a dolgot.
- Jó reggelt, Főnök! Mit kellett volna látnom? Nem látok semmit… jól vagy?
- Felejtsd el, csak keveset aludtam az éjjel… vagy talán túl sokat ittam, de igazából mindegy is!
Hát, a válaszával nem igazán nyugtat meg, az egyszer biztos, de inkább nem mondok semmit, csak még mindig értetlen és egy kicsit aggódó arccal viszonzom az elköszönését, és figyelem, ahogy az irodája felé, én pedig lassan összeszedem magam, hiszen hamarosan kezdődik az edzésem. Épphogy sikerül elkészülnöm már nyílik is az ajtó és egy újabb vendég érkezik. Nem mondom, hogy nem akad meg rajta a szemem, de egyikünk sem ezért van itt. Igyekszem úgy kezelni a lányt, ahogy a többi vendéget is, tehát próbálom nem érzékeltetni vele, hogy valahogy máshogy érzem magam a közelében, még ha csak most találkoztunk is. Azt persze nem tudom, hogy meddig sikerül tartanom magam ahhoz, hogy nem mutatom, érzek valamit a közelében. De persze az is lehet, hogy csak beképzelem magamnak az egészet, és nincs is semmi. Legfeljebb az én részemről - ami azért valljuk be, nem lenne újdonság. Előbb – utóbb úgyis ki fog derülni aminek ki kell derülnie, csak idő kérdése. Én pedig tudok várni. Már csak az a kérdés, hogy érdemes – e.

Imogen Morelli felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
 
Adrian Russo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
T O U G H • T I M E S :: Áldott karakterlapok-
Ugrás: