T O U G H • T I M E S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imogen Morelli


Vérfarkas

Bianca Bartolotti
Chatkép :
Imogen Morelli Tumblr_nox0j3L1Yi1u945yjo1_250
Szerepkör :
nyomozó
Play by :
Alicia Vikander
Pontjaim :
1
Hozzászólásaim száma :
13
Előtörténet :
God gives us only what we can handle.
Apparently God thinks i'm a badass.

Multi karaktereim :
Viviana
Mágiám :
smoke and charm
Keresem :
Imogen Morelli 64gU

Love and Hate.
Same passion.
Same impulse.


Imogen Morelli GaseousRashIntermediateegret-size_restricted

Tartózkodási hely :
New York
Faj :
wolf


Bianca Bartolotti
Elküldésének ideje Vas. Jún. 20, 2021 4:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk,  elfogadva!
üdvözlünk a tough times frpg oldalán

Kedves Imogen!

Először is mindenképpen megjegyezném, hogy a lehető legtökéletesebb arcot sikerült választanod a karakternek! Astrid külseje magában hordoz mindent, amit te megmutattál nekünk a karakterről a ravaszságtól a megtörtségig, szóval szuper választás!  heart

Nem is csoda, hogy egy kissé bizalmatlan és zárkózott, hiszen azokban a körökben, ahol most mozog, valahogy mindenki megjátsza magát egy kicsit. Mindenki tesz olyasmit, amivel nem feltétlenül ért egyet vagy, ami miatt egy életen át furdalja majd a lelkiismeret, mégis csinálják, mert muszáj. A te esetedben a pénz miatt, bár személy szerint azt gondolom, hogy mindig, minden rosszért az a rühes papírdarab a felelős. Tönkre tesz kapcsolatokat, életeket, embereket, ha túl sok van belőle azért, ha meg túl kevés, akkor azért.
Úgy tűnik számomra, hogy most aránylag elégedett vagy az életeddel, talán sínen is van minden és jól alakul a sorsod, ugyanakkor ne felejtsd el, hogy a maffia tagja vagy! Amennyire tudnak segíteni, ugyanannyira képesek tönkre tenni, ha nem helyezkedsz megfelelően a sakk táblán, így hát muszáj vagyok óvatosságra inteni téged! A titkod olyasmi, amit féltve őrizned kell például, mert nem lehet tudni, milyen hatást váltana ki, ha kitudódna, és itt nem az igazi énedre meg a parókákra gondolok.  :33

Vigyázz magadra ebben a veszélyes világban, de azért kívánom, hogy érezd jól magad közben! Ja! És tessék sűrűn járni az edzőterembe!  hihi



Mielőtt még birtokba vennéd a játékteret, mindenképpen vésd be magadat a nyilvántartóinkba, különös tekintettel az avatar- és névfoglalóra, nehogy más is le akarjon csapni a csinos pofidra és a szép nevedre. Esetleg szoros kapcsolatban állsz valamelyik alvilági családdal vagy tőlük függetlenül jelentős helyet foglalsz el a világunkban? Tudasd velünk a szerepkör-foglalóban. Emellett kérlek jelezd @Cesare D'Ambrosio-nak, ki a főkaraktered/multid az oldalon - ne félj, nem annyira félelmetes alak, mint elsőre látszik és egészen biztos lehetsz benne, megőrzi a titkaidat, ha nem szeretnéd, hogy mások is megismerjék a kilétedet! cool
Ha pedig ezeken a lépéseken túl vagy, less be a játékpartner-keresőbe, ha a szokásos módon szeretnél kapcsolatokat építeni, esetleg ragassz ki egy cetlit, ha konkrét plotra vágynál. Van esetleg valaki fontos az életedben, akiről jobb lenne, ha mindenki tudna, de nincs aktívan jelen? Tudasd velünk, hogy létezik ilyen NJK karakter, hátha ez lesz a kapocs valaki mással. És ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehetne, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Imogen Morelli felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Áldott

Imogen Morelli
Chatkép :
Imogen Morelli Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Szerepkör :
kívülálló
Play by :
Astrid Berges-Frisbey
Pontjaim :
2
Hozzászólásaim száma :
5
Előtörténet :
Hello darkness, my old friend
I've come to talk with you again

Imogen Morelli A48be1ac1166a9789edb9efe2c776d47
Can't no preacher man save my soul
Mágiám :
darkness
Keresem :
My soul will find yours
Imogen Morelli Fb3610ed9d256cfedcdf59c7a21aca7ae7ca5cca
Tartózkodási hely :
NYC
Faj :
áldott


Imogen Morelli
Elküldésének ideje Kedd Jún. 15, 2021 11:25 am
Ugrás egy másik oldalra
Imogen Morelli
végrehajtó

áldott
saját

mágiám
darkness

születési idő, hely
'97. XI. VII. NYC

play by
Astrid Berges-Frisbey

hirdető
-

hűségem
Luciano család

okos hűvös törött
Mély kék szemek, bájos arc és hosszú sötétbarna fürtök, melyek a hátát nyaldossák. Különleges szépség, ki temérdek álcát visel magán. Kedve - leginkább feladata - szerint váltogatja a szeme és haja színét, tucatnyi parókát és kontaklencsét rejteget az egyik szekrényében. Talán ebből is látszik, hogy milyen okos. Sosem fedi fel igazán a valódi kilétét, így kizárólag az avatottak ismerik. Amint belép valahova hűvös elegancia kíséri fekete pallosként, mintha hozzá tartozna. A mindennapokban legtöbbször így látni - kivéve, mikor dolgozik -. Talán túlságosan sokszor égette meg magát ahhoz, hogy olyan könnyedén nyisson az emberek felé. Olykor arrogáns és hirtelen haragú tud lenni, de ez se több védekezésnél. Hiszen az erejét tudatosan elnyomja magában, hogy ne kelljen használnia azt a mérhetetlen sötétséget. Általában csak magán alkalmazza, ha valahonnan gyorsan el kell tűnnie. Képes lenne kárt tenni bárkiben, ezt megtanulta, mikor 18 évesen majdnem megölte a szüleit. Az életerejükből táplálkozott, az utolsó pillanatban sikerült megállnia, így a kórházban végezték mindannyian. Szülei a sürgősségin élet-halál között lebegve, míg ő intenzíven kimerültség gyanújával. Ezen tudását titkolja, így az erejét is, ám vannak esetek, amikor kénytelen szabadjára engedni a sötétséget. A sors hozta úgy, hogy ezernyi darabra tört, melyről mélyen hallgat.
Életem története

- Bajban vagyok! - sóhajtok egy nagyot bevallva a csúfos igazságot. Nem így akartam, tényleg! Mégis az események sorozata olyan végkimenetelhez vezetett, aminek eredményeképpen most itt vagyok. Itt állok egy olyan ember előtt, akihez sose akartam jönni, akit a lehető legmesszebb kellene kerülnöm, hiszen tudok a kisstílű üzleteiről. Az utolsó utáni ötletem volt, hogy hozzá fordulok segítségért. Régen jól éltem, egy apró lakásom, amiben tökéletesen és kényelmesen elfértem, jó munkám, amiért a két kezemet össze tehettem, nem egyszerű ilyet találni és barátaim, akikben feltétel nélkül megbízhattam. Az egész talán ott kezdődött, hogy az áldott jó szívemnek köszönhetően segítettem egy barátnak egy kényes pénzügyi helyzetben - persze arról a barátról kiderült, hogy nem is az, de ezt majd később - és kezességet vállaltam a hiteléhez. Az elején minden szépen ment, ő fizetett, míg én éltem a kis életem. Aztán egyik napról a másikra eltűnt és a nyakamba szakadt az egész. Ahhoz, hogy fizetni tudjak plusz órákat vállaltam a melóban, aminek következtében a pihenést vagy alvást csak hírből ismertem. Persze ez az egész ráment a munkámra, aminek következtében kirúgtak arra hivatkozva, hogy túl sok hibát vétettem. Oké, lehet, hogy igazuk volt, de próbálták volna ki egyszer is azt a feszített tempót, amiben én dolgoztam. Szóval most itt vagyok, Ignazia Luciano irodájában ülve és azon gondolkodva, hogy ennek mi lesz a vége. Meg fogom szívni? Naná! Mindenáron szükségem van egy kis pénzre? Hogyne! Valahol úgy gondolom, mégis határtalan szerencsém volt, hogy a nő látott bennem valamit. Vagy csak ennyire szerencsétlennek nézhettem ki, hogy a munka mellé még lakhatást is kaptam az egyik kaszinóban. Összeségében - ha nagyon elrugaszkodunk a tényektől - szerencsém volt, hogy aznap beléptem az irodájába. Azóta eltelt jó pár hónap és én bármilyen munkát elvállalok. Egyszer futár vagyok, másnap dekoratív figyelemelterelő, harmadnap "kém", hogy a hétvégén megint valami más legyek. Több tucatnyi személyazonosságot öltöttem már magamra a cél érdekében. Éppen ezért döntöttem úgy, hogy megszakítok minden kapcsolatot a legjobb barátnőmmel. Egyik nap még együtt kávéztunk, mire másnap már elfelejtettem neki köszönni, sőt átmentem az út túloldalára. Szemétség a részemről persze, ugyanakkor jobb ez így neki. Így nem tudom bajba sodorni és élheti a gondtalan életét... nélkülem.
Nem én vagyok az egyetlen, akinek van kulcsa a szobámhoz. Kiera kapott tőlem egy másolatot, hogy ha hosszúra nyúlik egy-egy napja vagy ügyfélhez kell mennie, akkor ne kelljen olyan későn haza sétálnia. Valahogy a sors hozott össze minket -talán az, hogy olyan hasonló a helyzetünk -, és az idők folyamán egy erős barátság kovácsolódott közöttünk. A sok rossz közepette mi lányok tartsunk össze. Aztán ott van Ő, akivel pár hete találkoztam az edzőteremben - ahova betévedtem, hogy levezessem a felgyülemlett feszültséget -, valószínű, hogy ott dolgozik. Nem álltam vele szóba, mégis az ott töltött egy óra alatt jó párszor találkozott a tekintetünk. Miért vonzz ennyire az a kék szempár? Úgy vonzz, akár éjjeli pillangókat a fény, mintha Ő lenne azaz apró fénypont, amire tudat alatt mindig is szükségem volt. Nem követhetek el egy újabb hibát, nem lehetnek gyengepontjaim, ahogy neki sincs szüksége egy olyan koloncra a nyakán, mint én. Fogalmam sincs hogyan fogom ezt kivitelezni, mikor ott hever az asztalomon a konditerem bérlete...

Vissza az elejére Go down
 
Imogen Morelli
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
T O U G H • T I M E S :: Áldott karakterlapok-
Ugrás: