T O U G H • T I M E S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesare & Kathia - Auidence


Ember

Kathia Kravec
Chatkép :
Cesare & Kathia - Auidence 1179102c187b65543e70d4be45bd9663
Szerepkör :
kívülálló
Play by :
Yvonne Strahovski
Pontjaim :
1
Hozzászólásaim száma :
5
Előtörténet :
Mother is a verb. It's something you do. Not just who you are.
Keresem :
Cesare & Kathia - Auidence Vunq
Cesare & Kathia - Auidence 200
Tartózkodási hely :
upside down


Kathia Kravec
Elküldésének ideje Kedd Jún. 01, 2021 7:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
Cesare & Kathia
Give me the burden, give me the blame
How many Hail Marys is it gonna take?
Itt vagyok a pokol legmélyebb bugyrában újra és semmi sem állíthat meg, hogy elmenjek. Max üzenete kristálytiszta volt, éppen ezért döntöttem úgy, hogy véget vetek a bujdosásnak és újra felveszem a kesztyűt. Harcolnom kell és most nem magamért, hanem a fiamért. Az egyetlen emberért, aki fontos még számomra. Ugyanakkor azzal, hogy betettem a városba a lábam véget vetettem az FBI által ajánlott védelmi alkunak. Védtelen vagyok, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem az, hogy egyben célponttá is váltam. Ezért döntöttem úgy, hogy felhívom őt. Persze a titkárnője vette fel, akinek meghagytam, hogy adjon át neki egy üzenetet. Miszerint Mrs. Sokolov titkárnője szeretne találkozni vele ma délután a central parkban, mivel bizlmas információk birtokába jutott. Tisztában vagyok vele, hogy Mr. D'Ambrosio tudja, hogy nincs Mrs Sokolovnak titkárnője, ahogy azzal is, hogy nincs semmiféle Mrs. Sokolov. Mégis hiszem, hogy Cesare van annyira eszes, hogy tudja kivel fog találkozni ma. Ha pedig nem így lenne és tévedek, akkor abban bízom, hogy a van olyan erős a kíváncsisága, hogy ellátogasson a parkba. Az általam megadott időpontban sokan sétálgatnak a parkban, így túlságosan feltűnő lenne, ha kárt tenne bennem. Direkt rendeztem így a dolgokat, még ennek ellenére bebiztosítottam magam a hátamhoz rejtett fegyverrel. Sosem lehet tudni, hogy ki az ellenség, főleg számomra, aki jó sokat tudhat magának. A híd alatt átsétálva megállok egy pillanatra, ahogy elém tárul egy boldog család látványa. Az apuka éppen a kisfia után szalad, aki észre vette a tóban úszkáló kacsákat. A szívem majd belesajdul a látványba és azt kívánom bárcsak vissza mehetnék az időbe, hogy lássam a saját fiamat így futkározni. Egy halk sóhajt hallatok, majd a híd takarásában megállva várom, hogy megérkezzen. Direkt előbb jöttem, hogy körbe fésüljem a területet.
- Tíz év túlságosan hosszú idő - hallatom a hangom elmélkedve, ahogy mellém lép egy alak. Nem akarok még rá nézni, mégis tudom, hogy Cesare az. Várom, hogy megszólaljon és eloszlassa a félelmeimet.

 yay  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
 
Cesare & Kathia - Auidence
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kathia Kravec
» Cesare D'Ambrosio
» cesare d'ambrosio
» don't forget about me | Cesare & Ava

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
T O U G H • T I M E S :: Central Park-
Ugrás: