T O U G H • T I M E S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Victor Sokolov


Ember

Kathia Kravec
Chatkép :
Victor Sokolov 1179102c187b65543e70d4be45bd9663
Szerepkör :
kívülálló
Play by :
Yvonne Strahovski
Pontjaim :
1
Hozzászólásaim száma :
5
Előtörténet :
Mother is a verb. It's something you do. Not just who you are.
Keresem :
Victor Sokolov Vunq
Victor Sokolov 200
Tartózkodási hely :
upside down


Kathia Kravec
Elküldésének ideje Vas. Május 16, 2021 1:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
Victor Sokolov
banda vezér

áldott
szabad

play by
Karl Urban

születési idő
1982

születési hely
Ukrajna (?)

hirdető
egyelőre csak én

hűségem
de bianchi család, önmaga

erőszakos hataloméhes irányításmániás
Az élet nem volt kegyes hozzád. A semmiből kellett építkezned és apránként építetted ki a birodalmad. Rá döbbentél, hogy miként tudsz hasznot húzni az Ukrán háborúból és a gyengébbik nem megmentőjévé váltál, legalábbis te így gondolod. azt hiszed jót teszel azzal, hogy felkarolod a fiatal nemzőképes ukrán lányokat, hogy segíthess a gyermektelen európai és amerikai családokon. A meddőségi iparban dolgoznak neked donorként, béranyaként, cserébe biztosítva van számukra egy jobb élet lakással, drága holmikkal. Viszont azaz igazság, hogy elvakított a hatalom. A donációs hálózatod virágzik, míg a lányokat teljesen kizsigereled, egy üres vázként funkcionálnak, akik csak addig élvezhetik a jó létet, míg képesek szülni. Egy Keselyűvé váltál, aki a saját menyasszonyát se volt rest kísérletek alá vetni. Miért? Megláttad a lehetőségek tárházát az áldottakban, akikért sokkal többet elkérhetsz egy-egy családtól. Igazi kuriózum lett. A bevándorló lányok nem csak szülésre alkalmasak, de könnyen eltudnak rejteni fegyvereket is, melyekkel kereskedsz.
Mindezen szörnyűségek ellenére én hiszem, hogy egykor jó voltál, én emlékszem még a férfira, akinek örömmel mondtam igent, akivel mérhetetlenül szerettük egymást, akivel a jobb élet reményében költöztem New Yorkba több mint tizenöt évvel ezelőtt. Tudom ki voltál a Keselyű előtt, mielőtt végleg elnyelt volna a feneketlen sötétség.
Most itt vagyunk, hamarosan megint egymással szemben. Te még nem tudsz róla, de visszatértem a városba, hogy megmentsem a fiam. A fiunkat, aki a gondos apai vendégszereteted élvezi két hónapja.

Örülnék, ha Karl maradni a pb, de nem ragaszkodom hozzá. A név kötött. A képességéről sosem beszélt, így vagy elvesztette vagy családon belül ő nem örökölte azt. Benedict de Biachi családhoz

Kapcsolati  háló
barát vagy ellenség?


Kathia Kravec • ex-menyasszony
Mostanra talán gyűlölsz, amiért volt bennem annyi bátorság, hogy elhagyjalak téged, a fiúnak és a várost is. A kapcsolatunk bővebben itt és fentebb.

Maxim • jobbkéz
A kapcsolatotok egészen jó, nem véletlen tetted meg alvezérnek. Amolyan jobbkéz számodra, akiben feltétel nélkül bízol. Vajon mit teszel ha kiderülnek a kis titkai? A karakter keresett. Jelenleg NJK-nak minősül.

Yurij Sokolov • fiad
A fiad, akivel komplexebb nem is lehetne a kapcsolatod. Szereted a magad rideg, hűvös módján, mégsem vagy kimutatni felé, inkább bántod a saját és az anyja hibái miatt. Túlságosan is Kathiara emlékeztet. A karakter keresett. Jelenleg NJK-nak minősül.

Cesare D'ambrosio • ellenség
Nem nézi jó szemmel a tevékenységed, konkurenciát lát benned, amit szeretne minél előbb eltűntetni.
Vissza az elejére Go down
 
Victor Sokolov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
T O U G H • T I M E S :: Keresett karakterek :: Aktuális keresések-
Ugrás: