T O U G H • T I M E S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

you used to be Greg


Áldott

Isla Rousseau
Chatkép :
you used to be Greg BGs3VSs
Szerepkör :
kívülálló
Play by :
élodie yung
Pontjaim :
0
Hozzászólásaim száma :
2
Előtörténet :
isn't it lovely, all alone?
heart made of glass, my mind of stone
tear me to pieces, skin and bone
Mágiám :
earth
Keresem :
you used to be Greg 6c369ef24b582d9b796e1193eb6fe710659802b0
hate is easy.
loves takes courage.

_____

long lost brother
Tartózkodási hely :
bronx
Faj :
blessed


Isla Rousseau
Elküldésének ideje Hétf. Május 17, 2021 2:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
Grégoire Rousseau voltál
valamelyik család beépült embere

áldott (?)
szabad

play by
michiel huisman (?)

születési idő
1981 magasságában

születési hely
franciország

hirdető
isla & dante & valamelyik család

hűségem
választhatsz

karizmatikus meggyőző kaméleon
Tizenkét éves voltam, amikor utoljára láttalak. A köztünk lévő nagyobb korkülönbség ellenére is borzasztóan ragaszkodtam hozzád, ezért azt hiszem, bömböltem a repülőtéren, amikor anyáékkal elkísértünk a New York-i járathoz; ezt most már zsigerből letagadnám, de fogadjunk, hogy te is emlékszel. Én akkor még nem értettem túl sokat a körülöttünk lévő világ rejtett dolgaiból, ezért nem is igazán tudtam, miért hagysz hátra minket, engem... pedig akkor még nem is sejtettem, hogy az lesz rólad az utolsó emlékem, ahogy a bizonsági kapun áthaladva integetsz.
Remek ajánlatot kaptál az Egyesült Államokban, olyan jót, hogy még az is csak kicsit szúrta a szemed, hogy ehhez valamennyire a szüleink befolyása is kellett. A rendőrakadémián ismerted meg Jacksont, és bár szoros barátság szövődött köztetek, volt valami, amit még neki sem mondtál el: hogy pontosan honnan jöttél és hová tartasz.
A mai napig szentül hiszem, hogy csupán a véletlenek furcsa egybeesése okozta, hogy te éppen akkor tűntél el nyomtalanul, amikor a szüleink engem is az USA-ba küldtek. Azt mondták, utánad küldenek - a reptéren mégsem te vártál, hanem Jackson. Ő sem tudott többet, mint én, egyetlen dolgot hagytál ugyanis hátra, mielőtt felszívódtál volna: egy cetlit a nevemmel, valamint a gépem landolási helyével és idejével. Legalábbis én erről tudok; a levelet, amiben arra kérted Jacksont, hogy vigyázzon rám, már megtartotta magának.

Sokáig hittem, hogy meghaltál. A racionális oldalam még mindig ebbe a hitbe ringatja magát. Pedig ott voltál 2020 őszén, amikor meglőttek. Láttalak. Tizennyolc éve nem találkoztunk, de felismertem a szemeidet.

Áruld hát el: mi az igazság?

Nem bocsátkoznék további részletekbe, azt inkább meghagynám a fantáziádnak és/vagy a közös ötletelésnek. *-* Annyi biztos, hogy a bátyám vagy és a sugallatokkal ellentétben nagyon is élsz; elképzeléseim szerint az egyik maffia-családba vagy nagyon régóta és nagyon mélyen beépülve, de hogy pontosan kikhez, azt rád bízom. A szüleink sem űztek épp civil foglalkozást - erről vannak elképzeléseim, de mindenre nyitott vagyok, főleg, ha szeretnéd őket összefésülni a saját történeteddel. :33 Az is biztos, hogy Isla nem az a típus, aki megfeledkezne róla, hogy tizennyolc év után felbukkant a bátyja kísértete, szóval mindenképpen számolni kell azzal, hogy függetlenül attól, ez hány életet kockáztat nem fogja csak úgy elengedni a dolgot. ummmm
A play by leginkább egy ötlet, mert színeiben hasonlít Élodie-hoz, és amúgy is imádom a fickót, de abszolút alkuképes a dolog. cool Hasonlóan, az Áldott faj is leginkább egy ötlet a részemről, de ha szeretnéd, ezen is változtathatsz. A nevet is nyugodtan megváltoztathatod, egyébként is 99%, hogy már majdnem húsz éve másik néven élsz. vigyori További támpontokat találhatsz az et-mben, illetve Isla és Dante canon leírásaiban.
Nagyon várunk! in love

Kapcsolati  háló
barát vagy ellenség?

isla • húg
Tizennyolc éve nem láttátok egymást, és egészen 2020 őszéig azt hitte, halott vagy. Az eltűnésedkor Dantére bíztad a védelmét; az egyetlen emberre, akire rá merted hagyni a húgodat.

dante • régi barát
Barátságotok a rendőrakadámián kezdődött, majd ért is véget három év után, amikor tizenöt évvel ezelőtt nyomtalanul eltűntél. Nem hagytál hátra mást, mint intrukciókat arra vonatkozóan, hol találja a húgodat, és egy levelet, amiben arra kérted, vigyázzon Islára helyetted.

Vissza az elejére Go down
 
you used to be Greg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
T O U G H • T I M E S :: Keresett karakterek :: Aktuális keresések-
Ugrás: