T O U G H • T I M E S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eric "Rocco" Rowley


Vámpír

Ava D'Ambrosio
Chatkép :
Eric "Rocco" Rowley YbrEBi9
Szerepkör :
a D'Ambrosio család tanácsadója
Play by :
emilia clarke
Pontjaim :
2
Hozzászólásaim száma :
29
Előtörténet :
i am the storm
Keresem :
to love is risky;
not to love is foolish
Eric "Rocco" Rowley 0bb7bc4585009f94750954abe1c6f924
Tartózkodási hely :
manhattan
Faj :
vampire


Ava D'Ambrosio
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 03, 2021 9:39 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk,  elfogadva!
üdvözlünk a tough times frpg oldalán

Kedves Rocco!

Először is nagyon köszönöm a gyors javítást, emellett pedig nagy szeretettel és lelkesedéssel üdvözöllek az oldalon! yay

Már rögtön egy nagyon megnyerő és nem kevésbé találó pb választással nyitottál, amivel engem kapásból meg is vettél; na nem csak azért, mert Colin Farrell az Colin Farrell, hanem azért is, mert tökéletes választásnak érzem Rocco karakteréhez. in love

És ha már Rocco karaktere... imádom! *-* Tökéletesen megfogtad azt a bizonyos "piti dílert", a helyi alvilág mibenlétét és hangulatát, azt, ahogyan az ember egyszerre része ennek a fertőnek és közben éli a maga kis életét, mintha nem lenne ebben semmi szokatlan. Persze nekünk talán nincs is. ummmm Különösen szerettem azt is a lapodban, ahogy beleszőtted a mágiádat: ha kezdetben még nem is tudtad pontosan, mivel van dolgod, úgy látom, ma már gond nélkül alkalmazod a saját céljaidra... :33

Nem is szeretnélek feltartani, kérlek, szaladj végig a kötelező köreinken, aztán nyomás New York utcáira! Jó szórakozást! ugra

Mielőtt még birtokba vennéd a játékteret, mindenképpen vésd be magadat a nyilvántartóinkba, különös tekintettel az avatar- és névfoglalóra, nehogy más is le akarjon csapni a csinos pofidra és a szép nevedre. Esetleg szoros kapcsolatban állsz valamelyik alvilági családdal vagy tőlük függetlenül jelentős helyet foglalsz el a világunkban? Tudasd velünk a szerepkör-foglalóban. Emellett kérlek jelezd @Cesare D'Ambrosio-nak, ki a főkaraktered/multid az oldalon - ne félj, nem annyira félelmetes alak, mint elsőre látszik és egészen biztos lehetsz benne, megőrzi a titkaidat, ha nem szeretnéd, hogy mások is megismerjék a kilétedet! cool
Ha pedig ezeken a lépéseken túl vagy, less be a játékpartner-keresőbe, ha a szokásos módon szeretnél kapcsolatokat építeni, esetleg ragassz ki egy cetlit, ha konkrét plotra vágynál. Van esetleg valaki fontos az életedben, akiről jobb lenne, ha mindenki tudna, de nincs aktívan jelen? Tudasd velünk, hogy létezik ilyen NJK karakter, hátha ez lesz a kapocs valaki mással. És ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehetne, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Eric "Rocco" Rowley felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Áldott

Eric
Chatkép :
Eric "Rocco" Rowley PymUrr4
Szerepkör :
a de Bianchi család végrehajtója
Play by :
Colin Farrell
Pontjaim :
2
Hozzászólásaim száma :
5
Mágiám :
Fénymágia
Tartózkodási hely :
Bronx
Faj :
Áldott


Eric "Rocco" Rowley
Elküldésének ideje Szer. Jún. 02, 2021 4:27 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kód:Kód kijelölése
Eric "Rocco" Rowley
piti díler Bronxból

áldott
saját

mágiám
Fénymágia

születési idő, hely.
1988.04.04.

play by
Colin Farrell

hirdető
-

hűségem
de Bianchi klán

Pofátlan Erőszakos Lobbanékony
Égő parázs a szűrőig szívott dekk végén, harsogó baszdszájba a szélben, fanyar mellékíz az olcsó whisky után... Mind leírhatóak Eric "Rocco" Rowley quintesszenciájaként. Rocco az a fajta, aki előbb oszt ki két monoklit, és csak aztán gondolkodik. Hirtelen, fékezhetetlen természetét apjától örökölte. Bár bátyjai, Dave és Greg sem estek messze a fától, azért ők - anyjukhoz, Valeriehez hasonlóan - megfontoltabbak és tudatosabbak, épp ezért hozzák inkább ők a családi klánt érintő fontosabb döntéseket. Rocco mindig is a gyakorlatias arc volt közülük, ha úgy tetszik, a végrehajtó, akinek sosem volt piszkos munka szétloccsantani egy-egy ellenség agyát, vagy puszta kézzel szarrá verni egy tartozó "ügyfelet". Első ránézésre is tökéletesen megtestesítő a bronxi fenegyerek sztereotípiáját. Magas, vállas termete és kemény pillantása láttán nem sokan kötnének bele az utcán, még akkor sem, ha egyébként ad a megjelenésére. Általában márkás olasz öltönyben vagy minőségi bőrdzsekiben feszít, a láncdohányosként eltöltött évek alatt a dohányfüst gyakorlatilag a második árnyékává vált, és ritka az olyan perc, hogy ne hagyná el a száját a füst mellett egy cifra anyázás, vagy valami válogatott szókincsű beszólás...
Életem története

Piti dílerként kezdtem, apám jobb kezeként, mint bármelyik leégett bronxi gyerek. Iskola helyett kocsmákban terítettem az árut, és apámnak kémkedtem az asztal alatt arról, ki milyen módon csal a texas hold'emben. Bár sokan lenéznék azt a világot, ahonnan származom, szerintem kibaszott boldog gyerekkorom volt. Ha a bátyáim levetett ruháiban is jártam, este otthon mindig volt meleg étel, és apám a napi kimerítő teendők után is talált rá időt, hogy dörzsöltségre tanítson minket, vagy megtanítson megbütykölni a haverok lepukkant verdáit. Megszállottan rajongott az  oldtimerekért, és addig nem nyughatott, amíg ezt a szenvedélyt a három fiába is beleinjektálta. Így lettem aztán kamaszként a dílerkedés mellett autodidakta autószerelő is. Ezutóbbi kvalitásom egészen jól jött, főleg amikor el kellett dugni egy-egy szállítmányt, mert lesből rajtunk ütöttek a zsaruk. Hamar rájöttem, hogy tudom eltüntetni az anyagot úgy, hogy azt még a nyomozók kopói se találják meg... Mindössze tizenhárom voltam, amikor aztán rájöttem, hogy más trükkökre is hagyatkozhatok, ha el kell rejteni dolgokat mások szeme elől. Egy alkalommal, amikor nem volt elég időnk felkészülni a rajtaütésre, fogalmam sincs, hogyan, de az elmém erejével egy szempillantás alatt úgy lekapcsoltam a villanyt, hogy vaksötét lett... Hiába próbálkoztak aztán elemlámpára váltani a zsaruk, egyiknek sem működött... Persze akkor még fogalmam sem volt arról, minek a birtokában vagyok, és bár később sikerült tudatosan irányítanom a képességem, a mai napig nem vagyok tisztában azzal, hogy "áldott vagyok", vagy hogy mások is élnek hasonló adottságokkal. Ennek ellenére miután apámat egy konkurens dílerbanda lelőtte, és a bátyáimmal megszerveztük a rajtaütést, hidegvérrel éltem velem született képességemmel, hogy megvakítsam a vezetőjüket, aztán szarrá lőjem a mocsokládát...
Mivel a bátyáim elvoltak foglalva saját prédáikkal, a vakítás nem tűnt fel nekik, de az már igen, hogy egyik pillanatról a másikra kiégett az összes világítás az utcán, nehogy bárki lássa a környéken a verdánkat meg a búránkat, mikor menekültünk a mészárlás után... Emlékszem, Dave még rá is kérdezett.
- Hé... mi a fasz volt ez? Elég fura... Mintha valaki direkt meghekkelte volna a lámpákat, nem?
- Ja... így volt... megkértem az egyik haveromat, hogy intézzen egy kis random áramszünetet - vontam vállat lazán, majd az egyik közkedvelt újonc bronxi prostira tereltem a szót.

Vissza az elejére Go down
 
Eric "Rocco" Rowley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
T O U G H • T I M E S :: Áldott karakterlapok-
Ugrás: